SR732ETTDR274F
MFR.Part #
SR732ETTDR274F
JLCPCB Part #
C2601111
Description
-55℃~+150℃ 274mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS