SG73P2BRTTD303J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD303J
JLCPCB Part #
C5893846
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS