SR732ETTDR261F
MFR.Part #
SR732ETTDR261F
JLCPCB Part #
C2601098
Description
-55℃~+150℃ 261mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS