SR732ETTDR178F
MFR.Part #
SR732ETTDR178F
JLCPCB Part #
C3944623
Description
-55℃~+150℃ 178mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS