SR732ETTD8R06F
MFR.Part #
SR732ETTD8R06F
JLCPCB Part #
C2600639
Description
-55℃~+150℃ 500mW 8.06Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS