RK73B1JRTTD181J
MFR.Part #
RK73B1JRTTD181J
JLCPCB Part #
C2598307
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS