SR732ERTTDR619F
MFR.Part #
SR732ERTTDR619F
JLCPCB Part #
C7320350
Description
-55℃~+155℃ 500mW 619mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS