SR732ERTTD4R75F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ERTTD4R75F
JLCPCB Part #
C7320318
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 4.75Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS