RN73H1JTTD1670A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1670A10
JLCPCB Part #
C3944794
Description
100mW 167Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS