SG73P1EWTTP3740D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP3740D
JLCPCB Part #
C5750662
Description
-55℃~+155℃ 250mW 374Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS