SR732BTTDR412F
MFR.Part #
SR732BTTDR412F
JLCPCB Part #
C2600531
Description
-55℃~+150℃ 333mW 412mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS