SR732BTTDR348D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732BTTDR348D
JLCPCB Part #
C4260802
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 333mW 348mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS