RN732BTTD1003B25
MFR.Part #
RN732BTTD1003B25
JLCPCB Part #
C4002553
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS