SR732BTTDR324D
MFR.Part #
SR732BTTDR324D
JLCPCB Part #
C4095056
Description
-55℃~+150℃ 324mΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS