SR732BTTDR280D
MFR.Part #
SR732BTTDR280D
JLCPCB Part #
C4011221
Description
-55℃~+150℃ 280mΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS