SG73G2BTTD1131D
MFR.Part #
SG73G2BTTD1131D
JLCPCB Part #
C5750615
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS