SR732BTTDR267F
MFR.Part #
SR732BTTDR267F
JLCPCB Part #
C2600442
Description
-55℃~+150℃ 267mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS