SR732BTTDR232F
MFR.Part #
SR732BTTDR232F
JLCPCB Part #
C4168058
Description
-55℃~+150℃ 232mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS