RN732BTTD2942A10
MFR.Part #
RN732BTTD2942A10
JLCPCB Part #
C4294372
Description
-55℃~+155℃ 125mW 29.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS