SR732BTTD9R09D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732BTTD9R09D
JLCPCB Part #
C2600237
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 333mW 9.09Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS