SG73S2ATTD473J
MFR.Part #
SG73S2ATTD473J
JLCPCB Part #
C4290838
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS