SR732BTTD82LJ
MFR.Part #
SR732BTTD82LJ
JLCPCB Part #
C2601467
Description
-55℃~+150℃ 333mW 82mΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS