RN73H1ETTP3970B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP3970B50
JLCPCB Part #
C2534633
Description
-55℃~+155℃ 397Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS