SR732BTTD3R48F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732BTTD3R48F
JLCPCB Part #
C4227116
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 3.48Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS