RK73B3ATTE362J
MFR.Part #
RK73B3ATTE362J
JLCPCB Part #
C2580607
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.6kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS