SR732ERTTDR681F
MFR.Part #
SR732ERTTDR681F
JLCPCB Part #
C5759906
Description
-55℃~+155℃ 500mW 681mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS