SR732BRTTDR330F
MFR.Part #
SR732BRTTDR330F
JLCPCB Part #
C5925878
Description
-55℃~+155℃ 330mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS