SR732BRTTDR390F
MFR.Part #
SR732BRTTDR390F
JLCPCB Part #
C6684918
Description
-55℃~+155℃ 333mW 390mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS