SR732BRTTDR180F
MFR.Part #
SR732BRTTDR180F
JLCPCB Part #
C6234902
Description
-55℃~+155℃ 180mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS