RN732BTTD9200F50
MFR.Part #
RN732BTTD9200F50
JLCPCB Part #
C4350048
Description
-55℃~+155℃ 125mW 920Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS