SR732BRTTD3R32F
MFR.Part #
SR732BRTTD3R32F
JLCPCB Part #
C6234890
Description
-55℃~+155℃ 3.32Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS