RN73R2ETTD1102C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1102C10
JLCPCB Part #
C4213100
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS