SR732ATTDR562D
MFR.Part #
SR732ATTDR562D
JLCPCB Part #
C2600341
Description
-55℃~+150℃ 333mW 562mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS