RN73H2ETTD1760F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1760F50
JLCPCB Part #
C3988762
Description
176Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS