RN732ATTD1100F10
MFR.Part #
RN732ATTD1100F10
JLCPCB Part #
C4092413
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS