SR732ATTDR412F
MFR.Part #
SR732ATTDR412F
JLCPCB Part #
C2600208
Description
-55℃~+150℃ 333mW 412mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS