SR732ATTDR294F
MFR.Part #
SR732ATTDR294F
JLCPCB Part #
C4326583
Description
-55℃~+150℃ 294mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS