SR732ETTDR294F
MFR.Part #
SR732ETTDR294F
JLCPCB Part #
C4336309
Description
-55℃~+150℃ 294mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS