RN732ATTD1501B50
MFR.Part #
RN732ATTD1501B50
JLCPCB Part #
C4023212
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS