SR732ATTDR115F
MFR.Part #
SR732ATTDR115F
JLCPCB Part #
C4207060
Description
-55℃~+150℃ 115mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS