SR732ATTD9R31D
MFR.Part #
SR732ATTD9R31D
JLCPCB Part #
C4237400
Description
-55℃~+150℃ 333mW 9.31Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS