RN73H1JTTD5831B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5831B50
JLCPCB Part #
C4144858
Description
100mW 5.83kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS