SR732ATTD91LJ
MFR.Part #
SR732ATTD91LJ
JLCPCB Part #
C2601459
Description
-55℃~+150℃ 333mW 91mΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS