SR732ATTD6R81F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ATTD6R81F
JLCPCB Part #
C2599954
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 333mW 6.81Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS