RN73H2ETTD2712F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2712F25
JLCPCB Part #
C4174540
Description
250mW 27.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS