SR732ATTD6R49D
MFR.Part #
SR732ATTD6R49D
JLCPCB Part #
C2600326
Description
-55℃~+150℃ 333mW 6.49Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS