RN73H1JTTD3922A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3922A10
JLCPCB Part #
C4148022
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS