SR732ATTD4R22D
MFR.Part #
SR732ATTD4R22D
JLCPCB Part #
C4349950
Description
-55℃~+150℃ 333mW 4.22Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS