SR732ATTD3R60D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ATTD3R60D
JLCPCB Part #
C2600510
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 3.6Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS