SG73S2ERTTD511G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD511G
JLCPCB Part #
C5917147
Description
-55℃~+155℃ 500mW 510Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS